Rzeźnicy 2023 – LSJ HR Group

Description : Rzeźnicy 2023. Company : LSJ HR Group. Location : Oslo

Mamy ponad 12 lat doświadczenia w rekrutacji Rzeźników i pomagamy im znaleźć pracę w Norwegii, a Ciebie szukamy, jeśli masz doświadczenie lub nawet jeśli go nie masz!

Praca przy uboju lub rozbiorze mięsa (baranina, wieprzowina, wołowina).

To jest praca od zaraz , więc wyślij CV i referencje, lub zadzwoń porozmawiamy o szczegółach.

Zakres obowiązków :

Co oferujemy :

  • norweski kontrakt ( długość umowy od 2mc do 12 mc )
  • wynagrodzenie podstawowe w przedziale 185-215 kr / h brutto
  • dodatek za dyplom rzeźnika i staż w zawodzie : 20-35 kr / h brutto
  • premie akordowe - od 50 do 120 kr / h brutto
  • pracę po 7,5h dziennie z opcją nadgodzin
  • pracę na taśmie lub stołach
  • zatrudnienie od zaraz
  • opieki Polskiego koordynatora w Norwegii
  • pomoc w znalezieniu mieszkania

Wymagania : Czego oczekujemy :

Czego oczekujemy :

  • doświadczenia w branży - rozbiór wieprzowy, barani, macior, ubój wołowy
  • dobrej sprawności fizycznej;
  • gotowości do samodzielnego wyjazdu do Norwegii
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

Szukamy doświadczonych osób do :

  • rozbioru wieprzowego
  • rozbioru baraniego
  • rozbioru macior
  • uboju wołowego

Zainteresowany? Napisz lub zadzwoń na numer 508 505 308 - telefon odbierze Kamila

Zapraszamy do aplikowania!

wybrani kandydaci

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

In the recruitment process, legitimate companies never withdraw fees from candidates. If there are companies that attract interview fees, tests, ticket reservations, etc. it is better to avoid it because there are indications of fraud.